Światło, Dźwięk, Moc – koncert

Wyobraź siebie w sali wypełnionej dymem oraz wonią mistycznych kadzideł. Blask kolorowych świateł pobudza twoją wyobraźnię a wibracje gongu i mis wprowadzają twoją świadomość na wyższe obszary i prowadzą cię w twoją duchową podróż…

Światło, Dźwięk, Moc – koncert to połączenie majestatyczności gongu z krystaliczną mocą mis kryształowych. Jest to niepowtarzalne przeżycie, podczas którego zostaną poruszone Wasze zmysły za pomocą dźwięków, świateł oraz aromatów kadzideł.

Wydarzenie rozpoczynają misy kryształowe, których działanie jest ogromne i nie bez powodu nazywa się je instrumentami terapeutycznymi. Bardzo intensywne i przestrzenne wibracje otulają i wnikają w ciało, powodując uzdrawianie na poziomie komórkowym a nawet na poziomie naszego DNA. W związku z tym następuje regeneracja chorych tkanek i narządów oraz reguluje się układ nerwowy, krwionośny a nawet układ kostny.

Z energetycznego punktu misy kryształowe harmonizują czakry, oczyszczają aurę oraz balansują obie półkule mózgowe. Mają zbawienne działanie na emocje, które są stabilizowane i wyciszane.
Dzięki jeszcze jednej zalecie mis kryształowych, mianowicie możliwości ich programowania nasze misy mają działanie uzdrawiające i terapeutyczne przy zastosowaniu autorskiej techniki uzdrawiania kryształem duszy (Solu Cristal Healing).

Z kolei gong, spośród innych instrumentów, wytwarza najsilniej rezonujące fale. Mówi się, że jest on magiczny, gdyż wibracje jego stanowią niesamowity dźwięk, porównywalny z orkiestrą składającą się z kilkudziesięciu instrumentów.

Podczas koncertu wibracje pobudzają zakończenia nerwowe w skórze, stawach, kościach, mięśniach oraz narządach wewnętrznych. Efekt tego jest taki, że fale dźwiękowe rozpoczynają regenerację organizmu na poziomie komórkowym, natomiast brzmienie gongu ma działanie relaksujące.

Łącząc te dwa główne instrumenty sprawiamy, że mamy możliwość przeżyć zarówno podróż do własnego wnętrza dzięki misom kryształowym, uzdrawiając głębokie struktury własnego Ja oraz podróż poza ciało i własną Jaźń doświadczając w niektórych przypadkach stanów transowych, a to za sprawą wibracji gongu.

Koncert wzbogacony jest o inne instrumenty naśladujące głosy natury, w tym misy tybetańskie, dzwonki chimes, dzwonki koshi, bębny szamańskie, kalimba, shruti box, tingsha. Ponadto zastosowanie dodatkowych elementów wizualnych ceremonia dźwięku przybiera charakter duchowego performance.

Przeciwwskazania do udziału w koncercie: astma, epilepsja, ciąża, rozrusznik serca oraz przyjmowanie leków psychotropowych.

Prosimy o zabranie ze sobą karimaty, koca, poduszki oraz ubranie się w niekrępujące ruchy ubranie.

  • Data: 6 marca 2020, godz. 17:30
  • Czas trwania: +/- 3,5 godziny
  • Koszt: 100 zł/osoba
  • Limit osób: 20

Wpłaty: do 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji (po upływie tego czasu rezerwacja zostaje anulowana).

Rejestracja dostępna pod tym linkiem.

Światło, Dźwięk, Moc – koncert